Çamaşır makinemizde her türlü kiri bulunan çamaşır yıkamaya bağlı olabildiği gibi makine içerisinde her yıkama sonrası kalan deterjan kalıntıları ve suda bulunan kirecin oluşturduğu birikintiler kötü koku oluşumlarının meydana gelmesine neden olabiliyor. Özellikle de çamaşırlarında hoş kokuya sahip olmasına neden olacak düzeyde rahatsız edici boyutlara ulaşabilen çamaşır makinesi kötü koku sorunlarının dikkate alınarak, gerekli olan müdahalelerin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesine dikkat edilmesi gerekir. Bu şekilde çamaşır makinesinin kötü kokması sorununun ortadan kaldırılarak, en yüksek performans ve kalitesinde yıkama işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi sağlanabilmektedir. Çamaşır makinesindeki kötü koku sorunlarından kurtulmakta sorun yaşayan kişilerin mutlak suret ile en kısa süre içerisinde uzman desteği alabilmek için Arçelik Servisimerkezine başvuru gerçekleştirilmelidir.

Çamaşır makinesinin iç kısmında kötü koku oluşmasından rahatsız olan kullanıcılar, sorundan kurtulabilmek için bireysel olarak yapabileceği boş çalıştırma gibi müdahalelerin haricinde teknik müdahaleleri gerçekleştirmek açısından yetersiz kalabilmektedir. Bu durumda sorunun çözülebilmesi için teknik teçhizat açısından en güncel çamaşır makinesi modelinde kullanılan parça ve teknolojilere dahi uyumlu olan uzman personeller tarafından en etkin şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Çamaşır makinesi teknolojisi alanında uzman teknik personeller tarafından gerçekleştirilen özel çamaşır makinesi müdahaleleri dahilinde Sancaktepe Arçelik Servisimerkezi, kullanıcıların en kısa süre içerisinde çamaşır makinesinin kötü koku oluşumundan kurtulabilmeleri sağlanabilmektedir.

Çamaşır makinelerinde kullanılan teknolojiye uyumlu bir servis altyapısı bulunan tam teşekküllü ve modern Çekmeköy Arçelik Servisimerkezi tarafından 7 gün 24 saat kesintisiz olarak servis hizmetleri sunuluyor. Bu şekilde ihtiyaç duyulan her an bölge genelinde her zaman müdahale için hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis araçları tarafından sunulan servis hizmetlerinden yararlanılabilmektedir. Böylelikle çamaşır makinesinin kullanım ömrünün daha uzun olması ve arızalarından/sorunlarından en ekonomik şekilde kurtulabilmeleri sağlanabilmektedir. Çamaşır makinesinde gerçekleştirilen tüm müdahalelere ilişkin olarak 1 yıllık garanti desteğinin de sunuluyor olması sayesinde kullanıcıların cihazlarında tekrarlayan arızalar yüzünden mağduriyet yaşamak durumunda kalmıyor. Bu tip maksimum seviyedeki müşteri memnuniyeti hizmetlerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yararlanabilme imkanı bulunuyor.