Web sitelerin başarılı sonuçlara ulaşması için gerekli olan çalışmaların tamamına SEO denir. SEO, kendi başına bir konu olmayıp, çeşitli işlemlerin yapıldığı bir konudur. Bu konuda yapılacak her hareket, siteye uygulanacak her işlem önemli bir yer taşımaktadır. Sırasıyla sizlere anlatacağımız hizmetlerimizde, öncelik sırasını link inşasına yer vermek istiyoruz. Çünkü kurumsal SEO danışmanlığı işlemlerinde en önemli yere sahip olan konulardan biri de budur. Aslında sadece kurumsal firma çalışmalarında değil, tüm site tiplerinde uygulanması gereken işlemlerden biri olduğunu söylememiz gerekiyor. Peki, tüm bunları bir araya getirdikten sonra link inşası nedir, link inşasının SEO’daki etkileri nelerdir? Tüm bunlar hakkında detaylı bilgileri sizlere sunarak işlemler sırasında uygulanması yönünde talepte bulunurken daha rahat davranın.

Link inşası nedir?

Link inşası, sitenize dışarıdan alınan linklerdir. Kurumsal SEO hizmeti verdiğimiz firmamızda, müşterilerimizin sitesinin hedef kelimede daha üst sıralara çıkması için başka web sitelerinden link alıyoruz. Bu işlemi uygularken, link alacağımız siteleri önceden tespit ediyoruz. İşlem sırasında, sitenin sitenizle olan yakın alakası, siteniz ile aynı kategorilere sahip olması ve benzerliğinin olmasıdır. Bunun önemi oldukça büyüktür. Link inşası çalışmalarında web site araştırması yaparken özellikle haber ve portal sitelerini tercih ediyoruz. Bunun nedeni, bu tip sitelerin her kategoriyi barındırmalarıdır. Bu şekilde yapılan bir SEO hizmeti, başarılı sonuçları elde etmek adına oldukça etkilidir.

SEO danışmanlığı firmamızda, müşterilerimizin talebine göre, müşteriye özel sunucu kurup, farklı domainleri, farklı İP adreslerinde de barındırıyoruz. Belli bir süre içerisinde güncellediğimiz bu sitelerden de ana siteye link inşası sunarak yine sitenin güçlenmesini sağlıyoruz. Etkisinin büyük olması, siteler adına faydalı sonuçlar sunması ve daha fazlasına sahip olmasından dolayı Kurumsal SEO hizmeti verdiğimiz firmamızda, bu konu üzerinde oldukça duruyoruz. Müşterilerimize konunun faydası ve sonuçlarını analiz raporlarıyla sunarak, işlem yaptırırken rahat davranmasını sağlıyoruz. Etkili bir SEO çalışması sonucunda sitenizin başarılı isimler arasında olduğunu göreceksiniz. Hizmetlerimizin müşterilerimizi memnun etmesi için, gerekli inceleme ve araştırmaları yapmaya devam ediyoruz.